Пн.Ср.Пт.      
06:15 PRZEMYSL CMPA, ul. Czarnieckiego 25  ++20:30 ++20:30
06:45 JAROSLAW Dworzec PKP  ++20:00 ++20:00
07:05 PRZEWORSK Dworzec PKS ++19:40 ++19:40
07:45 RZESZOW Przystanek MPK przed Dw. PKP  ++19:00 ++19:00
08:20 ROPCZYCE Dworzec autobusowy, ul. Zielona 1  ++18:30 ++18:30
08:40 DEBICA Dworzec PKP  ++18:10 ++18:10
09:00 PILZNO Parking przy barze TAURUS  ++17:50 ++17:50
09:40 TARNOW Dw. PKS, st. 10, ul. Dworcowa  ++17:30 ++17:30
10:10 BRZESKO Dworzec PKS  ++17:00 ++17:00
10:35 BOCHNIA Dworzec PKP, ul. Poniatowskiego  ++16:40 ++16:40
11:35
KRAKOW
Regionalny Dw. Autob., ul. Bosacka 18, płyta górna
 ++15:45
++15:45
12:45 KATOWICE Dw. PKS ul. Piotra Skargi  ++14:45 ++14:45
14:10 GLIWICE Przystanek komunikacji międzynarodowej, ul. Pionierów 8  ++13:20 ++13:20
17:00 WROCLAW Dw. PKS, ul. Sucha, peron 4, 5  ++11:00 ++11:00
21:30 PRAHA Dworzec Florence st 4-6 ++06:30 ++06:30        
+05:30 SANKT GALLEN Poststrasse 25/28  +23:00 +23:00        
+07:30 ZURICH Dw. aut., Limmatstrasse 5 +21:15  +21:15        
+09:00 BASEL Meret Oppenheimstrasse  +20:00 +20:00        
+10:15 BERN Car Terminal Neufeld  +18:30 +18:30        
+11:25 LAUSANNE Parking Velodrome przy stadionie olimpijskim  +17:00 +17:00        
+12:25
GENEVE
Dw. Autobusowy Place d'Orciere
 +16:00
+16:00
 
 
 
 
+14:20 ANNEMASSE Dw. Autobusowy, 2 Place de la Gare  +13:20 +13:20        
+15:10 ANNECY Gare Routiere Sud rue de l'Industrie obok SNCF +12:40 +12:40        
+16:00 CHAMBERY Gare Routiere +12:00  +12:00        
+17:00 GRENOBLE Gare Routiere  +11:10 +11:10        
+18:10 VALENCE (Franciya) Przystanek autobusowy , naprzeciwko dworca TGV (od strony zachodniej)  +10:00 -        
+20:45 AVIGNON Boulevard St Roch, przed hotelem IBIS  +07:45 -        
+21:25 NIMES Dworzec Autobusowy  +06:45 -        
+22:15 MONTPELLIER Avenue du Colonel PAVELET  +06:00 -        
+23:15 BEZIERS 19 rue de Verdun, przed dworcem SNCF  +05:00 -        
+23:50 NARBONNE Dworzec autobusowy obok SNCF  +04:30 -        
++00:50 PERPIGNAN 12 Boulevard Saint Assiscle; naprzeciw dworca TGV +03:35  -        
++02:20 FIGUERES Estacion de autobuses, Plaza de la Estation, sn V-4  +02:45 -        
++03:05 GIRONA Dw. autobusowy przed Dw. kolejowym, Pl. d.Espana, róg Ferran Soldevila i Zubiburo, stan. 1,2,3 +02:00 -        
++03:50 LLORET DE MAR Estation de Autobuses, Cl. Villa de Blanes, 53, stan. 13,14,15  +01:15 -        
++06:00 BARCELONA Estacion de autobuses, de Sants C. Viriato 23:30

-

       
    Вт.Чт. Сб.  Вт